studio egypt

Služby

centrum relaxace

 

Dopřejte si masáž nebo kosmetické ošetření.

Osvěžující Kosmetické Ošetření

Odbouráme unavu pleti a dodáme jí novou energii díky našim osvěžujícím kosmetickým procedurám. Zahrnují očištění, tonizaci a hydrataci kůže, a budete se cítit svěže a osvěženě.

Barvení Obočí a Řas

Podtrhněte krásu svých očí barvením obočí a řas. Kombinujeme různé odstíny podle vašich preferencí, aby vaše oči vynikly.

Úprava Obočí a Depilace

Profesionální úprava obočí pro zdůraznění přirozených tvarů a precizní depilace pro hladký a čistý vzhled.

Těšíme se na to, že vám poskytneme kompletní péči a příjemný relaxační zážitek ve našem salonu.

Naše nabízené druhy masáží

Regenerační – Sportovní Masáž

Intenzivní masáž zaměřená na regeneraci svalů po sportovní aktivitě. Pomáhá zlepšit pružnost svalů, urychluje regeneraci a snižuje riziko sportovních zranění.

Klasická Relaxační Masáž

Jemné pohyby a tlak klasické relaxační masáže jsou ideální pro uvolnění těla a mysli. Pomáhá odstranit každodenní napětí a stres, zlepšuje celkový stav organismu.

Lymfatická Masáž

Speciální techniky lymfatické masáže podporují odvodnění a detoxikaci těla. Ideální pro zlepšení imunity, snížení otoků a obecně pro zdraví lymfatického systému.

Havajská Masáž

Exotická Havajská masáž spojuje prvky tradičních masáží s hladkými pohyby a oleji. Vytváří zážitek harmonie a relaxace, obnovuje energii a posiluje tělo i mysl.

Anticelulitidní Vakuumová Masáž

Bojujte s celulitidou pomocí speciální vakuumové masáže. Tato technika stimuluje krevní oběh, rozkládá tukové buňky a poskytuje hladkou a pevnou pokožku.

Kleopatřin Rituál Bylinným Olejem

Luxusní bylinný rituál inspirovaný starověkou Egyptskou královnou Kleopatrou. Tato masáž spojuje vůně exotických bylin s relaxačními pohyby pro úplné uvolnění a regeneraci.

Studio egypt